Türk Telekom Bulut

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.1 MB
  • Version 1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Avea kullanıcıları Türk Telekom Bulut uygulaması ile cep telefonunu yedekleyebilir.

Türk Telekom Bulut, avea kullanıcıları için özel olarak geliştirilen kaliteli bir depolama alanı uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak için avea kullanıcısı olmanız yeterlidir. Bunun yanı sıra iOS  akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek yine ücretsiz bir şekilde 4GB depolama alanı elde edebilirsiniz. Türk Telekom Bulut ile cep telefonunuzda bulunan dosyalarınız her zaman güvende olacak. 

Cep telefonunuzun başına kötü bir şey gelmesi halinde içinde bulunan verilerin kaybolmaması için sizde alternatif çözümleri değerlendirin. Bunların başında avea kullanıcıları için Türk Telekom Bulut uygulaması geliyor. 

Türk Telekom Bulut yedekleme hizmeti ile, rehberinizi, fotoğraf ve videolarınızı saklayarak, dosyalarınızı silinmeye karşı güvence altına alabilirsiniz. Artık cep telefonunuzun verileri deponuzda yer alacaklar. Ayrıca diğer cihazlarınızdan dosyalarınıza kolayca ulaşarak, cihazlar arası aktarım yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzun hafızasında farklı veriler için depolama alanı açmak için var olan verileri Türk Telekom Bulut'a yükleyin. Cep telefonunuzdan silinse bile verileriniz deponuzda saklanacaktır. Dosyalarınızı telefon yerine alternatif depolama alanında saklayarak telefon hafızasından yer açabilirsiniz.

Türk Telekom Bulut mobil uygulamasına yüklediğiniz verileri daha sonra ister bilgisayarınızdan açın isterseniz de tabletinizden. Seçim size kalmıştır. En önemlilerden biri de rehberinizi de Türk Telekom Bulut' yedekleyebilirsiniz. Böylelikle  tüm numaralara tekrar ulaşma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. 


Türk Telekom Bulut indir
DİĞER SÜRÜMLER